Proč Profimailing

Profimajiling girl holding microphone

Šetří čas

Rozčiluje Vás neustále doplňování informací do rozesílaných zpráv, katalogizace informací o odběratelích a jejich neustálá aktualizace? Například když se odhlásíte od odběru? Toto vše vyřešíte se systémem Profimailing, který tyto úkony automatizuje a vykonává za Vás. Navíc na jednom místě je možné prohlédnout i výsledek Vaší kampaně ve formě přehledných statistik otevřených emailů, prokliků na odkazy nebo sledovat příčiny nedoručení na konkrétní adresy.

Spravuje kontakty za Vás

Kvalitní databáze kontaktů je dnes důležitou součástí každé úspěšné firmy. Proto je velmi podstatnou kapitolou jejich správa a samozřejmě jejich získávání. Nástroj, kde jednoduše uchováváte a automaticky spravujete Vaše kontakty (zákazníky), je klíčem ke správné a efektivní komunikaci mezi Vámi a Vašimi klienty.

Péče o zákazníky

Chcete se stát mistrem ve svém oboru? Profimailing Vám usnadní cestu! Díky službě Profimailing máte k dispozici kompletní technické zajištění celého procesu péče o Vaše klienty. Díky Profimailingu se můžete soustředit na to pro Vás nejdůležitější, a tím je strategické plánování průběhu komunikace mezi Vámi a Vaším zákazníkem.

Získejte pozornost Vašich stávajících zákazníků obsahem, doručeným rychle a levně emailem prostřednictvím Profimailingu.

Hromadné zasílání

V dnešním konkurenčním světě je nutné o sobě dát vědět. Již nelze čekat, že zákazník přijde za Vámi. Musíte přijít za ním. Protože kdo nekomunikuje, neexistuje. Tím, že nenecháme nic náhodě a využijeme pro komunikaci veškeré prostředky, stáváme se efektivní a více konkurenční. Stále není efektivnějšího a levnějšího způsobu doručení informace na velký počet kontaktů, než jaký existuje prostřednictvím emailu.

Pronájem infrastruktury

Profimailing není jen webovou aplikací, je za ním více. O spolehlivé doručování Vašich emailů se starají optimalizované servery. Již nebudete muset řešit blacklistaci Vašich firemních IP adres díky rozeslání vánočního přání zákazníkům.

Internetový nástroj

Díky profimailingu je možné to, co před léty nebylo, a to za cenu, která je v porovnání s léty minulými naprosto směšná. Jestliže jste chtěli oslovit všechny Vaše zákazníky, museli jste k tomu uvolnit nemalé finanční prostředky. Nyní existuje nástroj, kterým oslovíte Vaše zákazníky z pohodlí domova, dá se automatizovat a jeho provoz je za velice příznivou cenu.

Autor:

Aktivace účtu

Zkuste to s námi! Prvních 14 dní je zdarma! Za tuto dobu budete mít jasno, zda Vám služba vyhovuje.

Aktivovat účet

Přehled funkcí

Ještě nejste rozhodnutí? Projděte si další informace o našem systému a jeho funkcích.

Přehled funkcí

Užitečné odkazy

 

Používá HTML5 a CSS3
Copyright © 2013 Zikum s.r.o. Google+